Вчені розповіли, як по зміні кольору шкіри виявити хворобу

Здоров'я, Новини

Зміни звичного відтінку шкіри можуть сигналити про яка виникла захворюванні внутрішніх органів людини. До такого висновку прийшли фахівці, пише Голос.if.ua.

Тьмяна, посіріла шкіра. Найбільш часта причина – втома, брак сну, стрес. Також сірий відтінок шкіри вказує на можливі проблеми з шлунково-кишковим трактом.

Смаглява шкіра. Так званий помилковий загар, коли шкіра засмагає незалежно від перебування на сонці – цей знак дефіциту гормону надниркових залоз.

Біла шкіра. За словами лікарів, це може означати проблеми з серцем або легенями, а також недостатню активність щитовидної залози.

Червона шкіра. Підвищення кров’яного тиску, збої в роботі серцево-судинної системи, підвищене вироблення еритроцитів – все це може бути причиною почервоніння шкіри в тих випадках, коли немає очевидних причин, що викликають почервоніння.

Синя шкіра. Синюшність – характерний симптом захворювань серця і дихальної системи.

Жовта шкіра. Це може бути симптомом захворювання печінки, підшлункової залози, селезінки, а також жовчнокам’яної хвороби.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.