На вихідних прикарпатська поліція працюватиме у посиленому режимі

Новини, Суспільство

13-14 жовтня з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці та відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва на території області заплановано проведення різноманітних масових заходів, про це інформує Голос.if.ua.

Зокрема, протягом двох днів до охорони публічного порядку буде залучено понад 150 поліцейських та 13 військовослужбовців НГУ.

У ці дні наряди поліції посилено патрулюватимуть вулиці обласного центру та місця проведення масових заходів у районах області.

Для забезпечення і недопущення порушень публічної безпеки та порядку, належного реагування, у разі виникнення позаштатних чи надзвичайних ситуацій, працівники ситуаційного центру ГУНП в Івано-Франківській області цілодобово контролюватимуть і координуватимуть взаємодію усіх підрозділів поліції та екстрених служб області. Тож безпека громадян – під пильним контролем.

Поліція Прикарпаття закликає громадян бути взаємоввічливими, дотримуватися загальноприйнятих норм поведінки, правил безпеки дорожнього руху. У випадках виявлення фактів правопорушень, чи ймовірності загроз безпеці громадян, невідкладно звертатися до поліції за номер 102.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.