Біля однієї із шкіл Франківська знайшли використані шприци (фото)

Новини, Суспільство

31 метр – це орієнтовно 60 дитячих кроків. Саме така відстань від цього жаху до приміщення 21-ї школи, про це інформує  Голос.if.ua з посиланням на golos-info.

Під час толоки на озері Юрій Чабан та Міша Пазюк натрапили на страшну знахідку –  майже 30 шприців з відкритими голками, на яких залишки рідини чорного кольору та крові.

Інші волонтери ще зібрали близько 100 шприців.

“І такі знахідки є під час кожного прибирання. Поруч школа, куди щодня приходить понад 1000 дітей, частина з яких на перервах та після уроків ходять гуляти на територію озера, де можуть банально впасти, вколотися долонею чи наступити на таку голку або шприц”, – розповіли активісти.

Франківці кажуть, для того щоб наркоманів, алкоголіків та інших маргіналів не тягнуло на це місце, необхідно створити максимально некомфортні умови.

“Чистота, освітлення, патрулювання, відеонагляд, більше адекватних людей на озері (з дітьми), проводити івенти на території озера: майстер-класи, фестивалі, толоки, уроки школярів на природі, заняття з фітнесу та йоги тощо”, – вважають вони.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.