Центральну виборчу комісію очолив прикарпатець

Новини, Політика

Центральна виборча комісія у п’ятницю обрала своїм головою Олега Діденка – уродженця Снятина, що на Прикарпатті.

За його кандидатуру під час першого засідання новообраної ЦВК віддали 16 голосів, пише Голос.if.ua. 

Діденко був членом ЦВК попереднього складу, потрапив туди за квотою партії «УДАР» ще в 2014 році. Заступниками Діденка стали Сергій Дубовик (від «Опозиційної платформи — За життя») та Віталій Плукар (від «Слуги народу»).

За інформацією від громадянської мережі «Опора», від 2003-го до 2014-го року Діденко працював помічником-консультантом нардепів Давида Жванії, Миколи Катеринчука, Романа Безсмертного, Владислава Каськіва та Валерія Іщенка.

Закінчив юридичний факультет Чернівецького національного університету та магістратуру в Інституті публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління при президентові України.

У 2018 році пройшов міжнародне стажування з проблематики фальсифікацій на виборах в Європейському центрі підтримки виборів (European Center of Electoral Support, Італія).

Він є заслуженим юристом України, займався приватною юридичною практикою, у 2012 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.