“Вийди отсюда! Розбійник ти. Плохо чуєш мене?”. Зеленський вигнав із наради секретаря міськради Борисполя

Новини, Політика

Сьогодні під час робочої наради в Борисполі президент України Володимир Зеленський почав суперечку із секретарем Бориспільської міськради Ярославом Годунком, який доповідав про ситуацію з міською лікарнею.

Президент України Володимир Зеленський під час наради в Борисполі Київської області вигнав із зали секретаря Бориспільської міської ради Ярослава Годунка. Про це повідомляє кореспондент видання “ГОРДОН”, інформує Голос.if.ua.
Під час дискусії про міську лікарню Борисполя слово взяв Годунок. Усе, що відбувалося, він знімав на телефон, через що Зеленський звинуватив його в бажанні попіаритися.
“Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти мені щось в інтернеті про людину, яка багато кричить. Я на своєму віці – а мені 42 роки майже – бачив багато людей. Я тут прочитав… газета… скажіть, це правда чи ні? Член “Батьківщини”, секретар Бориспільської міської ради, раніше засуджений за ч. 3 ст. 142 КПК України (розбій, поєднаний із причиненням тяжких тілесних ушкоджень). Ярослав Миколайович, це ви? Вийди звідси! Розбійник ти. Погано чуєш мене?” – заявив Зеленський.
Годунок почав суперечку із Зеленським і згадав його слова під час інавгурації про те, що “всі ми президенти”.
“Ти точно не президент, бо у президента немає криміналу… Іди гуляй, господи”, – додав Зеленський.
Після закінчення наради президент заявив: “Зараз зателефоную [в.о. голови Служби безпеки України Івану] Баканову щодо цього біса”.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.