Українка Харлан виграла чемпіонат Європи з фехтування

Здоров'я, Новини

У фіналі турніру, який проходить у німецькому Дюссельдорфі, Харлан перемогла француженку Манон Брюне з рахунком 15:12.

НОК України

@OlympicUA

Нестримна!!!???

Українська шаблістка Ольга Харлан вшосте здобуває особисте золото чемпіонату Європи!!!

Вітаємо спортсменку, її тенерів Олега Штубабіна і Юрія Марченка, а також Національну федерацію фехтування України на чолі з Вадимом Гутцайтом. Так тримати!!!???

Ця перемога на чемпіонаті Європи стала для Харлан восьмою загалом і шостою у особистих змаганнях. В останній раз вона перемагала на чемпіонаті Європи в 2014 році, з тих пір у неї — 4 «бронзи» і одне «срібло».

Загалом Харлан за свою кар’єру здобула 20 медалей на європейських першостях: 8 золотих, 7 срібних та 5 бронзових.

Нагадаємо, наприкінці квітня Харлан здобула «золото» гран-прі Сеула з фехтування.