ЦВК зареєструвала кандидатом в нардепи прикарпатського журналіста

Новини, Політика

Відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія зареєструвала 29 кандидатів у народні депутати України, які балотуються в ОВО у порядку самовисування, серед яких і прикарпатець, пише Голос.if.ua

Так по ОВО №88 балотуватиметься прикарпатський журналіст Василь Крутчак.

Крутчак каже, що претендує тільки на один термін.

Свого часу Василь Крутчак опублікував в мережі цікаві фото із першим заступником голови Івано-Франківської обласної ради, Василем ГладіємНа них видно, як Гладій отримує пачку грошей від молодої дівчини та ховає її до внутрішньої кишені піджака.

Потім історія мала продовження і Крутчак зв’язався із тещею, представився другом Гладія і дав їй поради, як пояснити походження коштів.

Першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради, члена “Батьківщини” Василя Гладія підловили за отриманням крупної суми готівки біля київського “Палацу спорту”, де на з’їзді партії висунули Юлію Тимошенко в президенти.

На фото, які опублікував у мережі журналіст Василь Крутчак, видно, як заступник голови й учасник з’їзду “Батьківщини” Василь Гладій отримує готівку від молодої дівчини. Журналіст також опублікував кілька відео, знятих прихованою камерою, з яких зрозуміло, що саме це місце функціонери обрали для передачі грошей за довіз людей на з’їзд. Згодом у партійних релізах організатори з гордістю наголошували на 10 тисячах учасників грандіозного заходу з висунення Тимошенко в президенти.

“От, хто б мені не говорив, що вибори виграє Петро Порошенко, не повірю. Вибори виграє Юлія Тимошенко, і це однозначно. Її підтримує народ настільки, що сьогодні на з’їзді партії “Батьківщина”, який проходив в Палаці Спорту, люди просто підходили до представників Батьківщини і гроші передавали пачками. Це однозначно говорить про підтримку Юлії Тимошенко звичайними людьми”, – іронізував журналіст.

У соцмережі швидко впізнали дівчину, що передає гроші Гладію. Користувачі вважають, що це відома в Києві тусовщиця Аліна Мінюкова.

У коментарі КУРСу Василь Гладій категорично заперечив, що ці гроші мають стосунок до партії “Батьківщина”.

“Це виключно приватна справа. Родичі просили передати гроші. Саму дівчину я не знаю, вона мені не родичка. Чому не переказали кошти на картку – не питав, то люди з села… Подзвонили, попросили: “Можеш? Можу”… От і вся історія. Я й не думав, що вона буде мати такий резонанс”, – сказав Василь Гладій.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.