Прикарпатка перемогла у конкурсі медичних сестер (фото)

Здоров'я, Новини

Впродовж 6 та 7 червня у місті Києві за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України Центру розвитку медсестринства, сприянням Проекту USAID Підтримка реформи охорони здоров’я відбувся Всеукраїнський форум «Розвиток медсестринства в контексті змін системи охорони здоров’я».

У рамках заходу було проведено конкурс серед медичних сестер «Майбутнє медсестринства України», інформує Голос.if.ua з посиланням на Івано-Франківську ОДА. Участь у ньому взяли представники із 23-ти областей України. Всі учасниці презентували власний погляд на медсестринство.

Зазначимо, що третє місце посіла Надія Лабанда, Чернівецька область, ІІ-е місце Ірина Лищук, Житомирська область та І-е місце Іванна Книш, Івано-Франківська область. Всім конкурсанткам подякували за креатив та побажали зберігати свої думки та погляди на зміни, які неминучі в професії медсестри.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.