Іноземні делегації віддали шану полеглим Героям на Алеї Слави у Калуші (фото)

Війна, Новини, Суспільство

У рамках відзначення 587 річниці від дня першої письмової згадки про місто Калуш громаду відвідали представники міст-побратимів як з України, так і з Європи: Новогродівської громади, з міст Полтава, Горліце (Польща) та Ліпштадт (Німеччина).

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Калуську міську раду.

У складі офіційної делегації з польського міста Горліце приїхали секретар міської ради Robert Ryndak та заступник керівника відділу освіти, культури і промоції Marcin Gugulski.

Із німецького міста Ліппштадт приїхали міський голова Arne Moritz, заступники мера Sabine PfefferFranz Gausemeier, фотожурналіст Dieter Tuschen. Із Полтави у Калуську громаду завітали перший заступник міського голови Валерій Пархоменко, віце-президентка палати місцевих влад Конгресу Ради Європи, депутатка Полтавської міської ради Оксана Деркач, фахівець КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради Аліна Лугова. Із Новогродівської громади — заступник начальника Новогродівської міської військової адміністрації Олег Жужман з дружиною Юлією Артемчук, заступник голови Донецької ОВА/ОДА Олександр Шевченко, заступниця Новогродівського міського голови Ольга Сидорова.

Делегації з міст-побратимів у ході свого візиту відвідали заходи, які відбувалися в рамках Дня міста. А також віддали шану полеглим Героям на Алеї Слави.

«Це була ініціатива наших гостей, — зазначив міський голова Андрій Найда. — Щиро дякуємо за небайдужість та прояв уваги до наших загиблих Захисників. Ми цінуємо підтримку всіх наших партнерів. І усвідомлюємо, що на цьому шляху ми не самі».

Гості з міста-побратима Ліппштадт (Німеччина) — міський голова Arne Moritz та його заступники Sabine Pfeffer та Franz Gausemeier відвідали Калуський геріатричний центр. Для них завітати у цей заклад було важливим. Адже громада Ліппштадту підтримує геріатрію. Передісторія допомоги цьому центру починається з ініціативи мисливського товариства м. Ліппштадту — підтримати Калуську громаду. Напрямком допомоги обрали соціальний заклад — новостворений геріатричний центр. У ході свого візиту Arne Moritz, Sabine Pfeffer та Franz Gausemeier ознайомилися із побутом та мешканцями центру.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.