FIFA шукає талановитих футболістів у селах Калуської громади

Новини, Суспільство
На Івано-Франківщині триває програма FIFA із розвитку талановитих футболістів із сільської місцевості «Talent Development Scheme».

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Калуську міську раду. 

Сьогодні, 21 травня, тестування провели для юних спортсменів із Калуської громади. Захід відбувся на спортивному майданчику в Голинському ліцеї. Участь у випробуваннях узяли учнівські команди із Сівка-Калуської гімназії та з Тужилівського, Боднарівського, Пійлівського, Голинського ліцеїв. Долучені і хлопці, і дівчата.
Для дітей ми підготували кейс тестових випробувань, щоб визначити їхні природні здібності, що у майбутньому дозволять розвиватися у футболі, — розповідає заступник голови комітету дитячо-юнацького футболу Асоціації футболу України Валерій Золотухін. — Це біг на дистанцію 30 метрів, під час якого фіксується час на 10, 20, 30 метрів. Використовуємо високоточне лазерне обладнання, яким тестується Національна збірна України. Стрибок у довжину – традиційний шкільний тест, а також два тести на координацію, швидкість, спритність, когнітивні можливості, технічне володіння м’ячем”.
Усі результати заведуть у спеціальну програму, яка створить рейтинг учасників. Доступ до результатів будуть мати керівники Асоціації футболу, а також — керівники команд, які брали участь у випробуваннях.

Кращі за результатами тестування у 30-и громадах гравці матимуть змогу приєднатися до літніх футбольних таборів, де відточуватимуть майстерність гри. Табори заплановано на серпень. Вони будуть організовані за територіальним принципом і не вимагатимуть фінансових затрат від батьків.

Вже у вересні розпочнуться шкільні ліги з футболу, які триватимуть до травня 2025 року.
Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.