У Франківську в лікарні на Матейки відкрили кабінети для консультацій (фото)

Здоров'я, Новини, Суспільство

Люди можуть отримати усі необхідні медичні послуги в одному місці: прийом, діагностика, процедури та перев’язки.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на ПІК.

Для комфорту та зручності франківців – на базі міської лікарні на Матейки відкрили консультативні кабінети. Відтак, у нововідкритому відділі можна отримати усі необхідні послуги в одному місці: амбулаторний прийом, діагностика, процедури маніпуляційного кабінету, перев’язувальної тощо. Ремонт та оснащення кабінетів здійснили власними силами за кошт лікарні. Роботу спеціалістів адаптовано для зручності пацієнтів.
«Раніше не було консультативної поліклініки у цьому закладі, а зараз є можливість населенню громади та гостям нашого міста, які потребують медичної допомоги, звертатись сюди. Тут кваліфіковані лікарі їх проконсультують і відповідно вже з рекомендаціями пацієнти будуть іти в наступний етап лікування (амбулаторний чи госпіталізація). Це буде зручно для пацієнта, бо все в одному закладі, а вчасно виявлена хвороба – полегшує процес лікування»,– розповідає Алла Вацеба,начальник Управління охорони здоровʼя ІФМР.
436330816 1029641558732100 331592200499936929 n scaled
Директор  КНП «Міська клінічна лікарня №1» Тереза Стефанків пояснює, що таке відкриття консультативних кабінетів допоможе вчасно, якісно та зручно отримувати максимальний спектр послуг.
«Відкриваємо ці кабінети на базі лікарні, щоб вчасно та якісно надавати послуги без черг. Тут приймають гастроентеролог, ендокринолог, пульмонолог, психолог, невролог, хірург, травматолог, гінеколог, проктолог, офтальмолог, отоларинголог,  уролог, кардіолог, терапевт. А серед послуг доступні діагностики: ендоскопічна, УЗД, рентген, функціональна діагностика. Усі ці послуги можна отримати на платній основі за кошти фізичних та юридичних осіб, а також безоплатно за Програмою медичних гарантій НСЗУ за наявності електронного направлення. Проводимо тут офтальмологічні операції, працюють ЛОРи, ми тут проводимо перев’язки тощо»,– узагальнює Тереза Стефанків.
427989849 1029641452065444 3865386729925661468 n scaled
Завідувач нововідкритої поліклініки Юрій Симчич пояснює, що основна перевага нововідкритої поліклініки – це розташування на базі стаціонару. Таким чином, за словами лікаря,  можна максимально швидко отримати якісну діагностику, або ж послуги після стаціонарного характеру.
«Нам вдалося обєднати роботу працівників стаціонару та поліклініку. Це допомагає надавати широкий спектр послуг. Стараємося захопити максимальний спектр консультантів, і будемо розширювати перелік послуг ще, в тому числі і вузькопрофільних. Найбільшою зручністю є те, що поліклініка відкрита біля стаціонару, тому все компактно і зручно». Серед послуг завідувач наголошує й на стоматологічному напрямку.
«Мушу наголосити на програмі стоматпослуг, в тому числі імплантування для військовослужбовців. Це абсолютно безкоштовно ми проводимо лікування в рамках цих програм»,– розповідає завідувач поліклінікиЮрій Симчич.
436431852 1029641302065459 1142135565033637484 n scaled
Ще один важливий напрям – офтальмологія. Лікар-офтальмолог Василь Кривень повернувся зі столиці, щоб лікувати франківців та бути корисним для міста.
«Люди обстежуються, ми вже провели оперативні втручання. Були катаракти, глаукоми, також операції на слізних шляхах. З новим відділенням і ремонтом, ми маємо можливість лікувати та надавати медичну допомогу нашим пацієнтам. Зараз є програма здоров’я наших мешканців. Знаю, що вже виділили кошти для військових і ми будемо безкоштовно ставити їм кришталики у звʼязку з катарактою», –каже лікар-офтальмологВасиль Кривень.
Міський голова Руслан Марцінків також завітав на відкриття відділення. Він переконаний, що заклад справиться з поставленим завданням. За його словами, зараз медицину потрібно розвивати та оновлювати, адже зараз постає чимало викликів, насамперед реабілітація та хірургія, лікування військових. Тому побажав розвиватися і вдосконалюватися.
«Нехай наш новоутворений заклад буде успішним. Щоб ми могли оновлювати його, збільшувати обладнання, щоб послуги були якісні. І за все це завдячуємо нашим  захисникам», – резюмував Руслан Марцінків.
Послуги можна отримати на платній основі, а також безоплатно за Програмою медичних гарантій НСЗУ за наявності електронного направлення. Також за програмою будуть проводити заміну очних кришталиків, зубопротезування та імплантацію зубів учасникам війни, АТО/ООС, членам родин загиблих, особам з інвалідністю І групи. За детальною інформацією звертатись за телефоном +380 50 103 00 27.
Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.