Спортсмени з Франківщини здобули 6 нагород на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

Прикарпатські спортсмени виступили на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу, що проходив у Люксембурзі.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Світлану Онищук.

Зокрема, спортсменка Іванна Голіней стала чемпіонкою Європи, отримавши три “золота” у присіданні, жимі лежачи та становій тязі. А Дмитро Голіней – бронзовий призер змагань. У його скарбничці – “срібло” у становій тязі, “бронза” у присіданні та 4 місце у жимі лежачи.

Тренуються спортсмени під керівництвом Василя Грицка. На чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед учнів з усіх розділів наші спортсмени завершили змагання з такими результатами:

• Данило Євчук – поїнт-файтинг .

Підготували переможців їхні наставники – Сергій Данищук, Тарас Парфан.

Також на командному чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що відбувся на Житомирщині, збірна команда Івано-Франківської області посіла перше місце. Спортсмени продемонстрували такі результати: