Сміттєві полігони Івано-Франківщини заповненні на 85%

Новини, Суспільство

На території Івано-Франківської області діє 15 постійних сміттєвих полігонів твердих побутових відходів, площею 87,3 га. Впродовж 2023 на території цих полігонів захоронили 959 тис. м³ відходів.

Про стан поводження з твердими побутовими відходами на території області доповів на нараді голови Івано-Франківської ОДА начальник управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА Андрій Пліхтяк, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Галку.

15 полігонів, площею 87,3 га, що діють на території області, за словами Андрія Пліхтяка, є переповненими. За минулий рік у них захоронили 959 тис. м³ відходів або 151 тис. тонн.

“Ці полігони є, але вони є проблемними. Фактично, усі полігони використали свою потужність на 85% і мають ряд порушень щодо захоронення відходів”, – каже Андрій Пліхтяк.

У цьому році виникало 9 пожеж на полігонах, 6 із них виникло у селі Рибне, 2 у селі Рахиня, Долинської територіальної громади і одне у Надвірні. Начальник Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький каже, що захоронення слід проводити без порушень, щоб запобігти надалі винекнення пожеж.

“Гасіння таких пожеж вимагають великої кількості людей і використання великої кількості ресурсів. Я пропоную розглянути на місцевих комісіях ТЕБ та НС питання з приведення у належний протипожежний стан полігонів”, – каже Володимир Чернецький.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.