Трьох іноземців-правопорушників зобов’язали виїхати з Івано-Франківщини

Кримінал, Новини, Суспільство

Працівники міграційної служби Івано-Франківської області на підставі матеріалів інформаційного характеру розпочали реалізацію низки заходів, спрямованих на подальше виявлення і припинення порушень у сфері міграційного законодавства, яке регламентує правила перебування іноземців в Україні, а також протидію незаконній (нелегальній) міграції.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Міграційну службу Івано-Франківської області.

У ході проведення профілактичних заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 4 іноземців, які знехтували встановленим порядком реєстрації, порушили термін перебування в Україні або проживали в нашій країні за документами, строк дії яких закінчився.

За наслідками проведеної роботи, щодо трьох осіб – громадян Алжиру, Польщі та США – ухвалено рішення про примусове повернення до країн походження чи в треті країни. Правопорушники сплатили штрафні санкції до бюджету (назагал майже 13 тисяч гривень) і зобов’язані до визначеного часу покинути територію України.

Тим часом щодо двох іноземців, громадян Молдови і Грузії, які мали намір не вперше в’їхати на територію України, ухвалено рішення про заборону в’їзду з тієї причини, що ці іноземці мають, але не виконують майнових зобов’язань перед державою Україна.

Здійснюючи роботу щодо контролю за дотриманням іноземцями міграційного законодавства, міграційна служба Івано-Франківщини сподівається на сприяння та інформацію від небайдужих громадян стосовно того чи іншого іноземного громадянина з підозрілою поведінкою чи сумнівним заняттям.

Кожна отримана інформація є і буде предметом неупередженої перевірки. Для цього відкритий канал телефонів «гарячої лінії» УДМС в Івано-Франківській області (0342) 53-44-55 і (0342) 55-31-12, а також Facebook Messenger офіційної сторінки УДМС в області.

Крім того, повідомити Міграційну службу про будь-які факти порушення міграційного законодавства іноземцями та особами без громадянства можна за допомогою електронного сервісу.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.