Держсекретар США: Україна здатна втримувати лінію фронту

Війна, Новини, Політика

Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен висловив упевненість, що українські війська здатні ефективно втримувати лінію фронту на сході України. 

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Блінкена в інтерв’ю CBS News, коментуючи російські наступальні дії в Харківській області.

За його словами, немає жодних сумнівів, що багатомісячна затримка із затвердженням додаткового фінансування та відправкою озброєнь в Україну від США “мала ціну”.

“Ми робимо все можливе, щоб прискорити надання цієї допомоги. Європейці роблять те ж саме. Я переконаний, що Україна здатна ефективно втримувати лінію фронту на сході”.

Держсекретар США також висловив впевненість, що Київ здатен продовжувати користатися перевагами, досягнутими в Чорному морі, “годуючи світ” так, як це було до широкомасштабного вторгнення РФ, а також “тримати російські сили під загрозою, зокрема в Криму, щоб їм було важче продовжувати цю агресію”.

“Для цього ми надаємо озброєння, але це складний момент. Ми нікуди не дінемося, як і понад 50 країн, які підтримують Україну. Ця допомога триватиме, і якщо Путін думає, що зможе пережити Україну, пережити її прихильників, то він помиляється”, – наголосив Блінкен.

Раніше Білий дім заявив, що російські сили продовжать просування в межах своєї нової спроби наступу на півночі Харківської області, але не очікує “серйозних проривів”.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.