«Джавеліна»: на Прикарпатті релокований цех шиє рюкзаки за стандартами НАТО (фото)

Новини, Суспільство

За день можуть пошити до 60 бойових рюкзаків.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

На Прикарпатті релокований цех шиє спорядження для військових на замовлення Міноборони. В асортименті – бойові рюкзаки за стандартами НАТО.

«Увесь асортимент ми шиємо на замовлення Міноборони. Це аптечки, костюми від снігу, вітру та дощу, шили плитоноски… Рюкзаки для військових ми шиємо за стандартами НАТО. Хлопці на фронті кажуть, що вони дуже зручні та практичні», – розповіла Глазньова.

За її словами, в день у цеху можуть створити до 60 бойових рюкзаків.

«Він ні великий, ні малий. Туди можна вмістити усе необхідне, є можливість переносити каримат, флягу з водою та інше…Наш цех спеціалізується на сумочній групі», – зауважила Глазньова.

Цех «Джавеліна» запрацював на Прикарпатті на початку війни, коли сюди за програмою релокації переїхало підприємство «ТОП-ТЕКС». Тоді там працювали переважно переселенці. Нині підприємство повернуло свої виробничі потужності на Київщину, але цех продовжує працювати завдяки місцевим фахівцям.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.