В Україні працює близько 40 тисяч камер відеомоніторингу

Війна, Новини

250 з них встановлені на дорогах для автофіксації порушень правил дорожнього руху.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

В Україні встановлено 40 тисяч камер відеомоніторингу, і це лише третина від необхідних. Камер автофіксації порушень правил дорожнього руху на українських дорогах понад 250, проте до кінця півріччя збільшать їх кількість до 300. Планують встановити додаткові, раніше закуплені прилади, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко.

На території України вже розгорнуті різні комплекси відеомоніторингу – як місцевого, такі і регіонального рівнів. Також камери відеомоніторингу об’єднані на центральному рівні у інтеграційну платформу Національної поліції, яка наразі поєднує 9 регіонів і розширюється далі.

«Щодо реагування, то камери відеоспостереження дозволяють швидко відслідковувати рух автотранспорту або рух підозрілого громадянина, або того, хто знаходиться в розшуку», – зазначив заступник міністра.

Також встановлені інтелектуальні камери, що дозволяють збирати риси обличчя і встановлювати, чи особи оголошені в розшук. Інформація про них одразу передається відповідальному співробітнику.

Системи відеоспостереження захищені від зовнішнього втручання, зокрема й ворога.

 

 

«Наші системи відеонагляду не дозволяють налаштовувати прихований доступ до інформації. Я впевнений, що якщо хтось хоче отримати такий доступ, то це робиться не через систему», – сказав він.

Нагадаємо, у лютому парламент зареєстрував законопроєкт, за яким в Україні запровадять єдину систему відеомоніторингу стану публічної безпеки. Згідно з законопроєктом, об’єктами відеомоніторингу є публічні місця, об’єкти інфраструктури, до яких віднесли, зокрема, парки, сади, вулиці, дороги, парковки, будівлі органів влади, будівлі закладів освіти та охорони здоров’я.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.