На Прикарпатті розпочалася весняна посівна кампанія

Новини, Суспільство

Першими на Прикарпатті розпочали посівну ярих сільськогосподарських культур аграрії Городенківщини, Коломийщини та Снятинщини.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на департамент агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації.

Станом на сьогодні сільськогосподарські підприємства області посіяли 1043 га зернових та зернобобових культур. Зокрема, ярої пшениці — 474 га, ярого ячменю — 435 га, вівса — 110 га, гороху — 24 гектари,

Відповідно до прогнозованої структури посівних площ сільськогосподарських культур по всіх категоріях господарств Івано-Франківської області під урожай 2024 року планується засіяти 376,3 тис. га, що на 1,0 тис. га більше, ніж торік.

Під зернові культури, включаючи озимі, планується відвести 141,5 тис. га, що становить 37,6 відсотка в структурі посівних площ.

Довідково

Озимі на зерно займають площу 54,1 тис. га, що на 1,1 тис. га більше у порівнянні з минулим роком. Ярі зернові та зернобобові планують посіяти на площі 87,4 тис. га, що на 0,5 тис. га більше від посівів минулого року.

Крім того, аграрії області планують засіяти технічними культурами 100,4 тис. га, що становить 26,7 відсотка в структурі посівних площ.

Під посів овочевих культур та картоплі планують задіяти 72,9 тис. га, що на 0,8 тис. га більше, ніж торік. У структурі посівних площ овочеві культури та картопля становлять 19,4 відсотка.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.