Новини, Суспільство

З результатом: медалей за перше місце – 17, друге – 8, третє – 8.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням наГалицький кореспондент“.

Днями Івано-Франківщина посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті України з таеквон-до серед дорослих, юніорів і юнаків.

Як йдеться на сторінці голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, змагання, які відбулися у Києві, зібрали найсильніших таеквондистів з усіх куточків України, окрім тимчасово окупованих територій.

Також на цих змаганнях відзначили успішних спортсменів і тренерів Всеукраїнського союзу таеквон-до:

•  Кращим тренером стала наша землячка Катерина Соловей;
  • у номінації “кращий спаринг серед дорослих” переміг майстер спорту України міжнародного класу Артур Кузьмін,
  • у номінації “кращий юніор” – майстер спорту України – Кіра Чекіс,
  • кращою з-поміж областей з цього виду спорту стала Івано-Франківщина.

На 1 та 2 етапах Кубка України та Всеукраїнських змаганнях з фристайлу, які приймало Прикарпаття, наші спортсмени здобули 4 нагороди.

У загальному заліку розіграшу Кубків України Ангеліна Мамалига посіла 3 місце. А у Всеукраїнських змаганнях 3 місця у Єви Польової та Злати Шайди. У загальному заліку Івано-Франківщина стала другою.

Прикарпатський спортсмен Михайло Свідрак здобув бронзову нагороду на міжнародному турнірі серії Grand Slam із дзюдо у ваговій категорії 81кг.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.