Борчиня Ірина Заблоцька з Прикарпаття виграла “золото” рейтингового турніру в Загребі (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Загалом жіноча збірна посіла перше місце в командному заліку на рейтинговому турнірі “Open Zagreb”, який триває в столиці Хорватії.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Вікна.

Чемпіонкою турніру у ваговій категорії 72 кг стала вихованка Вигодської дитячо-юнацької спортивної школи Ірина Заблоцька, вихованка тренера Максима Кравченка.

У фіналі прикарпатка перемогла Fanni Nagy Nad з Сербії.

“Вітаємо спортсменку, тренерський штаб та всю команду Асоціації спортивної боротьби! Шана та подяка Збройним Силам України за можливість тренуватися та представляти країну на міжнародній арені”, — йдеться у привітанні Асоціації спортивної боротьби України.

Раніше чемпіонкою рейтингового турніру “Open Zagreb” стала вихованка калуської школи вільнї боротьби Аліна Філіпович.

Цей турнір є одним з етапів відбору на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор-2024.

Підписуйтесь на наші новини у суціальних мережах: facebook Голос ІФyoutube Голос ІФtiktok Голос ІФ.

Також рекомендуємо підписатися на телеграм-канал Гудзінський NEWStiktok Gudzinskiy_lifetiktok Golosukrainayoutube Ростислав Гудзінськийтут новини виходять швидше та без цензури. Підписуйтесь будьмо разом!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636