Відомо, яка ситуація із проїздом на дорогах Прикарпаття

Новини, Суспільство, Туризм

На державних дорогах впродовж ночі 20 листопада працювало дев’ять одиниць снігоочисної техніки.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на голову Світлана Онищук.

Найбільше роботи було зосереджено на Буковецькому, Вишківському, Кривопільському та Яблуницькому перевалах, а також на автошляхах — М-30 Стрий — Ізварине та Н-09 Мукачево — Львів. На чергуванні перебуває 32 одиниці снігоочисної техніки.

На автошляхах загального користування місцевого значення, зокрема у Верховинському та Косівському районах, працювало 8 одиниць снігоочисної техніки. На чергуванні – 62 транспортні засоби.

Наразі проїзд на місцевих автошляхах повністю забезпечений.

Поряд з цим працівники підрядних підприємств підвозять підсипочні матеріали на аварійно небезпечні ділянки доріг (підйоми-спуски, повороти та зупинки громадського транспорту).

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.