Володимир Зеленський нагородив оператора ОТБ “Галичина”, який боронить Україну, медаллю “За військову службу”

Війна, Новини, Суспільство

Це медаль “За військову службу Україні”.

Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківської обласної державної адміністрації, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

За вагомий особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв’язку в Україні, мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Українському народові і військовій присязі, багаторічну сумлінну працю Президент України Володимир Зеленський нагородив медалями та відзнаками представників галузі, які боронять Україну від ворога.

Відповідний Указ Глава держави підписав 16 листопада.

Так, згідно з Указом медаллю “За військову службу Україні” нагороджено Петра Солтиса – солдата, оператора ОТБ “Галичина”.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.