“Роботи не повинні чекати завершення війни”. В Івано-Франківській громаді працюють над доступністю для людей з інвалідністю

Здоров'я, Новини, Суспільство

Очільник Івано-Франківської громади розповів про стан справ повязаний із роботами щодо доступності міста ля людей з інвалідністю.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Руслана Марцінківа.

“Великий обсяг робіт, які необхідно виконати. Першочергово — це центральна частина й від Обласної лікарні до лікарні на Матейки, Вовчинецька.

Тобто, такі ключові вулиці повинні бути доступними для людей з інвалідністю, з цього розпочали”, – каже посадовець.

За його словами, деякі роботи вдалось зробити цьогоріч.

“Більшу кількість ми запланували на наступний рік. Тут йдеться й про з’їзди, пандуси й багато інших речей”, – каже Марцінків.

Крім того, додає очільник, проситимуть також й бізнес, щоб вони приклади й свої зусилля.

“Пригадую, як ми їхали з вулиці Мазепи до вулиці Шевченка, яка нібито доступна, але проблема, в жодне кафе неможливо заїхати на інвалідному візку.

Мені здається, що ці роботи не повинні чекати завершення війни, це потрібно робити паралельно”, – переконаний Марцінків.

До слова, як зазначив посадовець, комунальний транспорт в місті, здебільшого є доступним для людей з інвалідністю, чи для дитячого візку.

“Але є питання щодо під’їздів, зупинок та заїздів. Тобто, багато тих речей, які місто зобов’язане зробити”, – наголосив Руслан Марцінків.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.