За Фаріон взялась СБУ (відео)

Кримінал, Новини, Політика

Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження та призначила низку експертиз щодо висловлювань і публікацій колишньої народної депутатки Ірини Фаріон.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на пресслужбу СБУ.

За матеріалами слідства, в одному зі своїх інтерв’ю народна депутатка України 7-го скликання зазначила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями. Це викликало хвилю обурення серед українських захисників та в суспільстві загалом.

@gudzinskiy_life #фаріон #фарион #во_свобода #зсу🇺🇦 #всу🇺🇦 #перемога🇺🇦 #сбу #кримінал# #контрнаступзсу🇺🇦 #війнавукраїні💙💛 #залужний🇺🇦 #зеленський🇺🇦 #україна🇺🇦 ♬ Victory – 刘佳兴

Крім того, у своїх соцмережах фігурантка опублікувала допис зі скріншотом повідомлення від проукраїнського студента з тимчасово окупованого Криму, у якому були вказані ім’я, прізвище та інші персональні дані відправника.

Це стало підставою його переслідування з боку російських спецслужб.

Кримінальне провадження за цими фактами відкрито за такими статтями Кримінального кодексу України:

  • – ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками);
  • – ст. 435-1 (образа честі і гідності військовослужбовця, погрози військовослужбовцю);
  • – ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфічної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер);
  • – ст.182 (порушення недоторканості приватного життя).

Служба безпеки України ініціювала психолого-лінгвістичну експертизу висловлювань Ірини Фаріон.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.