Прикарпатська борчиня Ірина Заблоцька виборола “бронзу” на чемпіонаті світу (фото)

Спортсменка з Вигодської громади Ірина Заблоцька виборола “бронзу” на чемпіонаті світу з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років. Змагання проходили у місті Тірана (Албанія).

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Вигодську селищну раду.

В чемпіонаті брала участь жителька с. Пациків – Ірина ЗАБЛОЦЬКА, яка посіла третє місце і здобула бронзову нагороду у ваговій категорії до 72 кг.

Коли учень досягає певних висот, вчитель радіє ще більше.
 Ірина наполегливо тренується у Вигодській ДЮСШ, в заслуженого тренера України – КРАВЧЕНКА Максима.
 Щиро вітаємо спортсменку та її тренера з високими здобутками, бажаємо ще більших перемог, вболіваємо та дякуємо за гідне представлення України, Івано-Франківщини та Вигодської громади!

Жіноча збірна України посіла друге місце у командному заліку. В активі українок сім медалей.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686