128 спортсменів з 11 областей: підсумки чемпіонату України зі спортивної ходьби у Франківську

21 жовтня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби. Участь у змаганнях взяли 128 спортсменів з 11 областей України. Атлети подолали дистанції від 3 км до 20. Також в цей день відбулись змагання Кубка “Вечірній Івано-Франківськ” зі спортивної ходьби.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на сайт Федерації Легкої Атлетики.

Головний тренер з витривалості Сергій Романчук зазначив, що траса є сертифікованою і на ній можна було отримати олімпійську ліцензію. Але, на жаль, в цей день підкорити нормативи нікому не вдалося.

На дистанції 20 км перемогу здобув лідер сезону Сергій Світличний, який цього року представляв Україну на чемпіонаті світу у Будапешті. Він подолав 20-ку за 01:22:25, встановивши SB. Серед жінок золоту медаль здобула Марія Сахарук. Її час 01:31:01 — PB.

“Також “На чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км Івано-Франківськ представляла Христина Юдкіна. Спортсменка фінішувала третьою. Жінка каже: ці змагання стали першими за майже два роки перерви у спортивній кар’єрі”

Пайомитися з усіма результатами можна за посиланням. Наступні змагання зі спортивної ходьби відбудуться 03-04 листопада в місті Мукачево.

Довідково: повний список переможців чемпіонату:

• Сергій Світличний – 1:22:25 (20 км).
  • Марія Сахарук – 1:31:01 (20 км).
  • Луцька Юлія U23 – 1:56:18 (20 км).
  • Рущак Микола U23 – 1:26:47 (20 км).
  • Мельничук Вероніка U18 – 26:22 (5 км).
  • Шоломіцька Валерія U20 – 48:14 (10 км).
  • Горбачов Роман U20 – 40:17 (10 км).