З початку року на Івано-Франківщині розшукали 141 дитину

ДІТИ, Новини, Суспільство

Прикарпатські поліцейські від початку року розшукали 141 безвісти зниклу дитину.

До них надійшло 131 звернення про зникнення 141 дитини, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ  “Галицький кореспондент“.

З них 81 – малолітні, віком до 14 років.

Зазначається, що усіх дітей розшукали упродовж доби.

Правоохоронці у кожній ситуації з’ясовують причини, які спонукали дітей до втечі з дому. Серед найпоширеніших – сімейно-побутові умови, непорозуміння з однолітками, та найчастіше діти у такий спосіб намагаються “розв’язати” проблему конфліктів у сімейному середовищі.

“Зважаючи на обставини та мотиви, які підштовхнули дитину на такий вчинок, поліцейські приймають виважене рішення в інтересах дитини про доцільність повернення утікачів додому чи їх тимчасове поміщення в заклади соціального захисту дітей”, – йдеться в дописі.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.