Через недобросовісних рибалок в міському парку постраждав лебідь (фото)

Кримінал, Новини, Суспільство

У Франківську, попри заборону, порушники рибалять на паркових озерах.

Про це повідомили на сторінці Комунального підприємства “Центр розвитку міста та рекреації”, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Птах заковтнув частину рибальського знаряддя, яке закинули в озеро.

“Дуже прикро, що попри заборону вилову риби в каскаді озер в парку Шевченка, деякі “голодні” рибалки продовжують цим займатися, попри усі наші попередження та вжиті заходи. Так само часто підлітки думають, що то безневинні забави: злапали рибку – відпустили. Але заборона має діяти для усіх і беззастережно! Через такі дії сталася велика прикрість з лебедем, який заковтнув частину знаряддя лову. Чекаємо орнітолога Наталія Пріяткіна і будемо допомагати птахові”,- кажуть комунальники.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.