Військовий з Івано-Франківщини Микола Гриджук посмертно нагороджений орденом «За мужність» (фото)

Війна, Новини, Політика

Бійця 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Миколу Гриджука нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Галичину.

«Його боротьба за свободу і незалежність України тривала з 2014-го. З початком повномасштабного вторгнення, будучи командиром, виконував надважкі завдання в найгарячіших точках. Завжди був відповідальним та мужнім, особовий склад був для нього понад усе. На жаль, його життя обірвалося дочасно в бою за волю українського народу та за наше теперішнє і наше майбутнє. Тим, хто втратив найближчих, нагороди не зменшать біль. Не повернуть спокій у їх серце. Але вони мають твердо знати, що вся Україна та її народ довіку пам’ятатимуть імена та подвиги тих, хто віддав за них своє життя. Вічна пам’ять та слава Герою! Пам’ятаємо!», – повідомили в Печеніжинській громаді.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.