Мальтійська служба Івано-Франківська транспортували до Запоріжжя польову кухню

Новини, Суспільство

Мальтійці з Франківська транспортували до Запоріжжя продукти та польову кухню з повним комплектом обладнання та інвентарю, необхідного для її функціонування.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на сторінку мальтійців.

“Запоріжжя. Щоденні обстріли, постійний бій за звільнення окупованих ворогом територій. Запорізька АЕС, Енергодар, Гуляйполе, Токмак, Роботине… зруйнована інфраструктура, заміновані поля, 100 000 ВПО, безперервні атаки роzziї по енергосистемі”, – йдеться у дописі.

Мальтійці провели курс приготування, так само курс технічного забезпечення п.к. для партнерів з Сaritas mariupol, які тимчасово базуються в Запоріжжі.

Отримані навики та знання разом кухнею, наметом, кухонним інвентарем, термосами для зберігання та перевезення готової вже найближчим часом будуть застосовані для допомоги там, де її найбільше потребуватимуть.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.