“Швидко реформувати неможливо”: як Кубраков, Камишін і Буданов не стали міністрами оборони

Новини, Політика

Президент у різний час розглядав як можливі альтернативи Олексію Резнікову на посаді міністра оборони керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова, віцепрем’єра з відбудови Олександра Кубракова та міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна – але зрештою ці кандидатури було відкинуто.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Українську правду”.

У лютому президент розглядав кандидатуру керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова. Останній подобається Володимиру Зеленському сміливими операціями ГУР.

Буданов остерігався такого призначення, але прямо відмовляти президенту не хотів.

Високопоставлені джерела УП в силових відомствах пояснювали вагання Буданова так: “Міністерство оборони – це величезна машина, де більша частина колективу є людьми передпенсійного віку. Якось швидко реформувати цю структуру і показувати миттєві результати там неможливо”.

Буданов нібито готувався до роботи в Міноборони, хоча йому було б важко покидати ГУР, де він за час війни “налаштував всю роботу під свій стиль управління”.

Згодом міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пропонував президенту призначити міністром оборони віцепрем’єра з відбудови Олександра Кубракова.

Зеленський навіть провів кілька раундів переговорів із Кубраковим, але той ставив умову: він перейде в Міноборони, тільки якщо збереже контроль за Міністерством інфраструктури, залишивши там керівником когось зі своєї команди.

Мовляв, він дуже довго збирав туди команду, вона складно запускала великі проєкти і тепер, коли ці проєкти мають нарешті показати результат, прихід нового керівництва може все розбалансувати.

Зеленському не сподобалось, що йому ставлять умови. За даними УП, розмови часом йшли навіть на підвищених тонах. Врешті президент вирішив залишити Кубракова на його нинішньому місці.

Після Кубракова Зеленський ще обдумував призначення в Міноборони чинного міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна. Але той тільки-но обжився в новому відомстві й не рвався в Міноборони. Хоча й не відмовив би Зеленському, якби той наполягав.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.