З 1 вересня на Прикарпатті діє заборона на вилов форелі

Новини, Суспільство

З 1 вересня до 31 грудня 2023 року в Івано-Франківській області заборонено ловити форель.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на повідомлення Державне агенство меліорації та рибного господарства України.

У струмкової форелі стартував осінньо-зимовий період нересту в межах Івано-Франківської, Закарпатської, Львівської та Чернівецької областей.

Нерест у струмкової форелі відбувається за температури води 1-6 С на ділянках зі швидкою течією, де дно кам’янисте або вкрите галькою. У ході нересту самиця будує з гальки гніздо, куди відкладає ікру. Після запліднення ікри вона загортає гніздо.

Зародки розвиваються під шаром ґрунту, який промивається водою, до наступної весни. У квітні-травні з’являються мальки. За тривалий час інкубації багато ембріонів гине, саму ікру також знищують риби-плідники, харіуси та мині.

Плодючість пструга невелика. Наприклад, у самиць, маса яких приблизно 125 грамів, вона коливається від 200 до 600 ікринок.

Якщо ви стали свідком порушення рибоохоронного законодавства повідомляйте на всеукраїнську безкоштовну “гарячу лінію” Держрибагентства: 0 (800) 50-52-50.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.