США підтвердили старт двосторонніх переговорів з Україною про “гарантії безпеки”

Новини, Політика

Державний департамент США підтвердив, що між Києвом і Вашингтоном цього тижня почнуться переговори про так звані довгострокові безпекові зобов’язання, задекларовані на саміті НАТО у Вільнюсі.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Європейську правду“.

За словами Міллера, переговори стануть продовженням заяви, оголошеної “Групою семи” на полях останнього саміту НАТО у Вільнюсі, де країни “заявили, що братимуть участь у переговорах із урядом України про багатострокові зобов’язання стосовно безпеки України”.

“Цього тижня почнуться переговори про те, як ми можемо вирішити щодо подробиць цих безпекових зобов’язань у подальшому”, – додав він.

Речник американського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що США розглядають довгострокові безпекові зобов’язання окремо від військової допомоги, яку Вашингтон надав і буде надавати Києву.

Напередодні голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна цього тижня розпочне переговори зі Сполученими Штатами щодо двосторонньої угоди про надання “безпекових гарантій”.

Як повідомлялось, країни “Групи семи” на саміті НАТО у Вільнюсі погодили рамковий документ щодо “гарантій безпеки” для України. Лідери узгодили не конкретні параметри “гарантій безпеки”, а їхню рамку, а конкретні двосторонні договори будуть підписані пізніше.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.