![](https://www.golos.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/6e04df008c6a0f2bc87c380f2d3e833d-730x548.jpeg)
Акція «День здоров’я» набирає обертів: участь взяли понад 100 жителів Тлумацької громади
Акція «День здоров’я», ініційована ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ», набирає обертів. Вчора, 24 травня, участь в ній взяли понад 100 жителів Тлумацької громади.
Захід відбувся за підтримки Тлумацької міської ради, за участі фахівців Івано-Франківського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» та КНП «Тлумацький ЦПМД».
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349090876_1149525605982977_8683808084560259262_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XCHgkMcMCkUAX9K3YyC&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfA_nJB1RXM_O5K2LMgc-c2OUx9U8ZYe8T9xMdnGlOZQSQ&oe=64730240)
“Для нас дуже важливий зворотній звʼязок і ми реагуємо на запит від людей. Тому, перелік доступних послуг в акції «День здоров’я» змінюється та розширюється. До звичних медичних послуг сьогодні додалася ще одна – визначення індексу маси тіла”, – йдеться в дописі.
Загалом, цього разу, підсумки акції наступні:
Вакцинація:
- COVID-19 – 33
- АДП – 21
Тестування:
- COVID-19 – 32
- Гепатит – 25
- Глюкоза – 50
- ВІЛ/СНІД – 41
- Антропометрія – 45
- Індекс маси тіла – 45
- ЕКГ – 30
Інтерес людей до акції «День здоровʼя» зростає, а захід охоплює різні верстви громадян.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/349016460_661518839109872_9218241226635578843_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AcQIh1kwjhMAX_9Ehsr&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDhjWpskgqFwHtpAZ-wu9D6a3maxQms54oUt7-nXMYYWA&oe=6474755B)
“Окремо відзначимо активність молодих людей, які дбають за своє здоровʼя. Ми не тільки продовжуємо цю акцію, а будемо і в майбутньому розширювати перелік послуг для людей.
Прикметно, що до цієї ініціативи долучається вся медична та наукова спільнота області. А спільно – зможемо зробити ще більше”, – додають фахівці.
Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ, тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!
Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028