Цього року вишиванка має особливе значення: як прикарпатські школярі сьогодні святкували (відео+фото)

Відео-новини, Новини, Суспільство

Сьогодні – День вишиванки. Це свято не прив’язане до державного чи церковного свята і щороку припадає на третій четвер травня.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на  повідомлення “Галицького кореспондента”.

Саме сьогодні, 18 травня, можна було побачити в містах та селах працівників державних установ, організацій, учнів та студентів, працівників банків та приватних закладів, одягнених у вишивані сорочки.

Дню вишиванки присвятили сьогодні флешмоб у Рівнянському ліцеї, що на Рожнятівщині. Тут, як і в більшості навчальних закладів Рожнятівщини, останні роки вже стало доброю традицією відзначати День вишиванки. Під гаслом “Одягни “бронежилет” нашої ідентичності” учні молодших та старших класів показали, які ж прекрасні різнобарвні вишиванки, але водночас єдині. Бо кожна одягнена сьогодні сорочка – символ, код української нації.

У ліцеї переконані, що День вишиванки цьогоріч має особливе значення. В час, коли Росія веде війну проти України, одягнена сьогодні вишиванка є ще й доказом і символом незламності українців.

Мар’яна ЛОКАТИР

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ, тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.