Найбільше довіри серед публічних осіб в українців викликають Зеленський і Притула (інфорграфіка)

Новини, Політика

Найбільшою довірою українців серед політиків та публічних діячів користується Володимир Зеленський, за ним із чималим відривом слідують Сергій Притула, Михайло Подоляк, Віталій Кличко та Олексій Данілов. 

Про це пише інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Укрінформ“.

Результати соціологічного опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова у лютому-березні 2023 року, оприлюднені в пресцентрі

Президенту Володимиру Зеленському виголосили довіру майже 85% опитаних.

Актору й волонтеру Сергію Притулі довіряють 65% респондентів.

Раднику голови Офісу президента Михайлу Подоляку довіряють майже 60% українців.

Майже 58% опитаних висловили довіру меру столиці Віталію Кличку.

Секретарю Ради національної безпеки й оборони України Олексію Данілову довіряють майже 55%.

Більше половини українців також висловили довіру прем’єр-міністру Денису Шмигалю (51,6%) та міністру оборони Олексій Резнікову (51,3%).

 

Також позитивний баланс довіри із добре відомих респондентам осіб мають голова Офісу президента Андрій Єрмак та голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, зазначив заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

Довідка: Центр Разумкова вивчав оцінку громадянами суспільно-політичної ситуації в країні та діяльності влади, а також довіру до соціальних інститутів та політиків у лютому-березні 2023 року. Опитування проводили в усіх регіонах України за винятком тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської, Херсонської областей, Криму та територій, на яких відбуваються бойові дії.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ, тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.