Прикарпаттяобленерго пояснили, чому перенесли “день без вимкнень”

Новини, Суспільство
Режимний день без вимкнень в Івано-Франківській області перенесли через проблеми в енергосистемі і зменшення обсягу генерації.

Про це в ефірі радіо Західний полюс повідомив технічний директор Прикарпаттяобленерго Олег Сеник, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

«Сьогодні справи зі світлом зовсім не по плану. Для того щоб визначити реальні потреби областей в електроенергії, було прийнято рішення про проведення «режимних днів» по черзі в кожному обленерго. Передбачалося, що в день замірів області не будуть мати лімітів», – сказав Олег Сеник.

Такі заміри повинні дати інформацію про реальні потреби області в енергоспоживанні. Оскільки з початку війни багато що змінилося: якісь підприємства припинили роботу, якісь були релоковані і почали роботу.

В Івано-Франківській області режимний день планувався на сьогодні, 24 січня, але вчора ввечері через те, що в енергосистемі виникли порушення, при яких зменшився обсяг генерації, його довелося відкласти.

«Для того щоб дати якійсь області можливість без обмежень споживати електроенергію, в інших областях треба сильніше прикрутити ліміти. І на фоні того, що випало декілька блоків на ТЕЦ, дати можливість комусь споживати означало б, що іншим потрібно доводити дуже низькі ліміти… Тому день режимного заміру перенесли», – пояснив Олег Сеник.

День режимного заміру в області проведуть за вказівкою Укренерго, коли дозволятиме стан енергомережі.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.