У Франківську замість каплиці збудують громадський центр із житловими приміщеннями (карта)

Новини, Суспільство

На розі вулиць Вовчинецької та Симоненка в Івано-Франківську замість молитовної каплиці збудують парафіяльний катехитично-громадський центр імені Софрона Мудрого.

Фотографію паркана з відповідними ескізами оприлюднила в групі “Комуналка” Вікторія Чоповська, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Галку“.

“+1 архітектурна почвара і додаткове навантаження на житловий район, бо ж по суті багатоквартий будинок, не спроста навіть на банері про житлові приміщення написали. Таке враження, що потрібно забудувати кожен клаптик землі і бруківкою все закласти. Хто це погодив”? – обурюється авторка допису?

Судячи з візуалізацій на місці каплиці постане будівля принаймні на шість поверхів.

Відповідно до даних земельного кадастру ділянка має площу 0.135 га та призначена для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. Землю надали громаді (парафії) «Богоявлення Господнього» Української Греко-Католицької Церкви в постійне користування, для будівництва молитовної каплиці рішенням сесії Івано-Франківської міської ради від 06.09.2012р.

При цьому значна частина суміжних земель, які наразі є громадським простором, в користування нікому не надала та ніяким чином не оформлена.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.