В Україні загинув колишній “морський котик” зі США

Війна, Новини, Політика

Американські військово-морські сили й державний департамент США у п’ятницю, 20 січня, підтвердили загибель колишнього члена військового підрозділу спеціального призначення (SEAL) Деніела Свіфта.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на CNN, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Свіфт, який був оператором спеціальних бойових дій 1-го класу, загинув в Україні в середу, 18 січня. У військово-морських силах США не уточнили, як саме він опинився в зоні бойових дій.

“Ми не можемо припускати, чому колишній моряк опинився в Україні”, — заявив представник ВМС США.

Відомо, що Деніел Свіфт дезертирував з армії в березні 2019 року. Після цього його позбавили знаку “морських котиків” — тризуба, вирішивши, що він не відповідає вимогам, які висуваються до службовців спецпідрозділу.

Державний департамент США 20 січня підтвердив нещодавню загибель громадянина США, який воював в Україні, але не надав жодних подробиць щодо її обставин.

“Ми підтримуємо зв’язок з його родиною і надаємо всю можливу консульську допомогу. З поваги до приватного життя сім’ї в цей складний час нам більше нічого додати”, — зазначив представник відомства журналістам.

Як зазначає CNN, Деніел Свіфт вступив до лав ВМС у 2005 році, а в 2006 році завершив підготовку за програмою для “морських котиків”. За час служби в армії він отримав нагороди та відзнаки за службу в Іраку та Афганістані.

З біографії Свіфта випливає, що з початку 2014 року до кінця 2015 року він узяв перерву у службі. Останнім місцем його служби був підрозділ спеціальних бойових дій на Західному узбережжі.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.