Нардеп Беленюк став чемпіоном України з греко-римської боротьби

27 листопада народний депутат “Слуги народу” Жан Беленюк переміг у фіналі Чемпіонату України з греко-римської боротьби.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Федерацію греко-римської боротьби.

Чемпіонат провели 26-27 листопада в Черкасах.

Нардеп Беленюк продемонстрував, що, будучи політиком, продовжує тренуватися та перемагати.

Олімпійський чемпіон виступив у категорії до 87 кілограмів. Йому протистояв Артем Матяш, призер двох Чемпіонатів Європи серед юніорів.

Сутичку Беленюк почав дуже спокійно, перші півтори хвилини він ніби вивчав суперника та намагався вибити його з рівноваги, працюючи від оборони.

Після цього Жан почав атакувати, і вже за хвилину здобув чисту перемогу з рахунком 7-0, поклавши суперника на лопатки.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636