Приїхав з передової, щоб одружитися: у Франківську побрався бойовий медик (фото)

Війна, Новини, Суспільство

В Івано-Франківську побрався бойовий медик Андрій Громадюк з обраницею. Захисник приїхав з передової на кілька днів, щоб одружитися.

Про це повідомила на Facebook-сторінці заступниця міського голови Вікторія Сусаніна, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.
Його обраниця – головна бухгалтерка КП «Муніципальна інспекція «Добродій» Вікторія Микитин. У мирний час Андрій – інженер комп’ютерних систем у КП «Муніципальна інспекція «Добродій». Зараз воює на південному напрямку фронту.

Заступниця міського голови повідомила, що наразі майже пів сотні працівників муніципальної інспекції захищають Україну в лавах ЗСУ.

“Ті “Добродії”, які залишилися і працюють в тилу, регулярно допомагають технікою, зв’язком та екіпіруванням. Дякуємо всім нашим хлопцям і дівчатам, які тримають міцну оборону!” — пише Вікторія Сусаніна.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.