«Ми вже давно маємо таке бажання»: чому у Криворівні святкуватимуть Різдво Христове 25 грудня? (відео)

Війна, Новини, Політика

Є рішення сенату Православної церкви України від 18 жовтня про те, що хто має бажання – може святкувати Різдво Христове 25 грудня.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на о. Іван Рибарук, пароха Церкви Різдва Пресвятої Богородиці у с. Криворівня.

Відтак, парафія с. Криворівня, що на Прикарпатті, прийняла саме таке рішення.

«Ми вирішили, що маємо таке бажання, причому вже давно. Треба долучатися до всього й православного цивілізованого світу, і до всього християнського світу в цілому.

Я дуже тішуся, що сенат прийняв це рішення. Бо це доказ того, що наша церква є живою і прогресивною», – каже о. Іван Рибарук.

Священник каже, що так, як раніше починали колядували від 6 січня, тепер громада с. Криворівня розпочне коляду від 25 грудня.

Детальніше у відео:

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.