Які продукти подорожчали у жовтні на Франківщині

Економіка, Новини

Інфляція на споживчому ринку у жовтні у порівнянні з вереснем в області становила 2,2%, з початку року — 24,1%, в Україні — 2,5% та 24,8% відповідно.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на у Головному управлінні статистики в Івано-Франківській області.

Так, на споживчому ринку області у жовтні ціни на харчові продукти та безалкогольні напої зросли на 3,9%.

Найбільше — на 74,7% подорожчали яйця.

На 10,1–2,2% підвищилися ціни на сало, фрукти, рибу та продукти з риби, м’ясо та м’ясопродукти, сири, масло, молоко та безалкогольні напої. Водночас на 3,6% подешевшали продукти переробки зернових.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби знизились на 0,5%, що пов’язано з акційними знижками на алкогольні напої на 1,6%. Разом з тим на 0,6% подорожчали тютюнові вироби.

Одяг і взуття подорожчали на 3,8%, у т.ч. одяг на 4,6%, взуття — на 3,1%.

Зростання тарифів на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,5% відбулося шляхом підвищення плати за власне житло на 7,7%, матеріалів для утримання та ремонту житла — на 6,1%.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.