З Івано-Франківська у лікарні Сум відправили два автомобілі швидкої допомоги

Здоров'я, Новини, Суспільство

З Івано-Франківська у медзаклади Сум відправили два автомобілі швидкої допомоги.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Facebook-сторінку міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

“Німеччина — Івано-Франківськ — Київ — Суми. Чергові дві комфортні автівки поїхали в лікарні Сумщини завдяки налагодженій співпраці керівника Івано-Франківського обласного центру контролю і профілактики хвороб Руслана Савчука з колегами з Німеччини. Працюємо. Переможемо. Відбудуємо”, — пише Ляшко.

З Івано-Франківська відправили два автомобілі швидкої допомоги у лікарні Сум
Фото: Facebook/Віктор Ляшко

Автівки в Івано-Франківськ привіз засновник німецького благодійного фонду “Netzwerk Maidan” (Мережа Майдан) Норберт Кале.

“Це вже — три авто від наших колег з Німеччини. Перший автомобіль від цієї організації — Mercedes Sprinter ми влітку передали в зону бойових дій. У час, коли ворог щодня намагається нас знищити, така підтримка від справжніх друзів України вкрай необхідна”, — сказав керівник Івано-Франківського обласного центру контролю і профілактики хвороб Руслан Савчук.

Окрім “швидких”, німецький благодійник привіз для медиків 20 сучасних костюмів радіаційного захисту, 15 панорамних масок з фільтрами до них, ліки та теплий одяг для переселенців.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.