Зеленський не пов’язує кінець режиму Путіна з кінцем війни

Війна, Новини, Суспільство

Президент Володимир Зеленський не пов’язує можливий кінець режиму Володимира Путіна в Росії з закінченням війни в Україні.

Про це пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Зеленського в інтерв’ю німецькому виданню Bild, відео якого оприлюднено в Telegram Зеленського.

На питання, чи закінчиться війна лише тоді, коли режим Путіна впаде:

“Я не пов’язую це з кінцем війни. Режим Путіна точно закінчиться. Коли – це вирішує, напевно, народ Росії, у нас впливу на це ніякого немає.

Але хто замість нього прийде? Питання не в людях, питання в філософії їх режиму, в філософії збереження їх влади, філософії відношення до України. Якщо вони її не змінять, якщо вони не змінять свою доктрину, то неважливо, хто там буде замість нього – молода людина, стара людина, тощо”.

Журналіст також розповів Зеленському, що минулого тижня запитав президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, чи буде вона рада, якщо Путін помре, а вона відповіла, що ніхто не має радіти чиїйсь смерті. Журналіст запитав, чи погоджується Зеленський із такою думкою.

“Я з цим не погоджуюсь. У мене до військово-політичного керівництва і до кожного російського військового, який прийшов на нашу землю, інша думка. Вибачте, я їм нічого гарного не бажаю і довгого життя не бажаю. Як тільки вони прийшли сюди, я їм бажаю прибратися з нашої землі, а якщо вони не прибираються, я їм всім бажаю щасливого кінця…

Для мене не потрібно тут шукати ніякої дипломатії. Я вважаю, що всі люди, починаючи від президента Путіна, закінчуючи його оточенням, включаючи всіх військових, які прийшли на нашу землю… Я всім їм довгого життя не бажаю точно”.

На питання, чи є в нього улюблений жарт про Путіна, Зеленський розсміявся і сказав, що є, але він не готовий його розповісти.

“Ви будете сміятися, а в Росії будуть плакати. Я не впевнений, що це доречно. Це називається чорний гумор”, – сказав президент.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.