Вихованці польської музичної школи підтримали франківців і переспівали пісню “Все буде Україна” (відео)

Відео-новини, Новини, Політика, Суспільство

На початку квітня цього року франківські виконавці – бенд 7TEEN’S, співачка TAYNA, гурт iNshi, студенти УКД Аня Луцька, Денис Терентяк, Дарина Луцька (Darika), Софія Федорів, Вікторія Колобейчук, співачки RINA, Мар’яна Ромась та Христина Аксьонова – презентували патріотичну пісню “Все буде Україна”.

Всі виконавці – вихованці франківського продюсерського центру STAR TEAM, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

На знак солідарності з Україною вихованці музичної школи сусідньої держави Польщі підтримали наших франківців та створили римейк цього треку під назвою “Wolna Ukraina”. Композиція “Wolna Ukraina“ – це ще одне підтвердження того, що нас підтримує весь світ і весь світ з нами. А отже, ми ще на крок ближче до перемоги. Над втіленням цієї патріотичної ідеї в життя працювали Ірина Батюк та керівники Радомської школи року Юля Зєнтек і Микола Ганабісінський.

“Я дуже щаслива, що наші польські друзі підтримали таку ініціативу і діти Радомської школи року долучились до створення цієї колаборації. Це дуже важливо як для дітей нашого продюсерського центру, так і для всієї України. З такою підтримкою ми непереможні”, – ділиться враженнями Ірина Батюк.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.