Марцінків скоротив 6% штатної чисельності виконкому. Переважно – це “мертві душі”

Новини, Суспільство

Штат апарату виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, який досі налічував 750 осіб, скоротили на 50 штатних одиниць. Рік тому його збільшили на майже 200 працівників. 

Відповідне рішення опубліковане на сайті міської ради, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Галку“.

“На жаль, коштів стає все менше. Ухвалили дуже не просте рішення: скорочення штату міського виконавчого комітету, а також зменшення заробітних плат. Це вимушений крок – затягнути паски, щоб перемогти”, – анонсував такі зміни міський голова Руслан Марцінків.

Більшість скорочень – це так звані “мертві душі”, тобто фактично вакантні місця.

Нагадаємо, при вступі на посаду мера за поданням Марцінківа загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів, яка утримується коштом міського бюджету, депутати затвердили в кількості 400 осіб. Це було на 50 осіб менше, як за часів Анушкевичуса.

Упродовж 2019-2020 років міська рада довела штатну чисельність виконкому спершу до 550 осіб, потім до 565, а при затвердженні чергового “бюджету виживання” у 2020 році – у 750 осіб.

Замість чотирьох заступників, один з яких перший у 2016 році наразі Марцінківу допомагають дев’ять заступників. Анонсовані скорочення кількості заступників не торкнулися.

Виконавчий комітет з 16 членів у 2016 році виріс до 51 особи у 2021-му.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.