Зеленський збиратиме новини про себе та Єрмака. Ціна питання – 8 млн грн

Новини, Політика, Суспільство

Влада Зеленського береться за тотальний моніторинг ЗМІ.

Про це повідомляє  Главком з посиланням на систему ProZorro, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ .

Державне підприємство «Центр захисту інформаційного простору України» 4 січня оголосило тендер на комплекс послуг із моніторингу засобів масової інформації очікуваною вартістю 8,38 млн грн.

Замовник хоче слідкувати за інформацією, яка публікується на національних та регіональних інтернет-сайтах (не менше 1 тис. видань); 100 газетах та журналах. Також моніторинг включатиме новинні програми 15 телевізійних каналів і 10 радіо та огляд публікацій в іноземних ЗМІ. Окремо замовник додав моніторинг соціальних мереж Facebook і Telegram.

З усього потоку інформації держпідприємство просить окремо виділяти новини та публікації, в яких згадуються президент, глава Офісу президента та значущі фігури Офісу президента; прем’єр-міністр і всі міністри Кабміну; голова Верховної Ради, віцеспікери і парламентські комітети.

Медіа-звіти надсилатимуться замовнику щоденно, щотижнево і щомісячно. Зокрема, у щоденному моніторингу виокремлюватиметься топ-5 новин за тональністю позитив/нейтрал/негатив основних інформаційних сайтів українського сегменту Інтернет із показниками охопленням аудиторії; топ-пости соціальних мереж Facebook, Telegram з показниками охоплення аудиторії.

Також подаватиметься розширений переказ телевізійних сюжетів із згадкою очільників Офісу президента, Верховної Ради, Кабміну з обов’язковим вказанням синхронну телевізійного сюжету та посилання на відеосюжет.

Іще здійснюватиметься розподіл медіа за лояльністю, виділення топ-негативних та топ-нейтральних джерел поширення інформації.

Центр захисту інформаційного простору у тендерній документації наголосив, що метою проведення моніторингу засобів масової інформації є оцінка поширення необхідних наративів та ефективності комунікацій цільових тез об’єктів/персон, а також виявлення інформаційних загроз та важливих тем, як в центральних ЗМІ так і в регіональному сегменті інтернету. Сам аукціон запланований на 11 березня.

Наприкінці листопада 2021 року Центр інформаційного простору України роздав 21,21 млн грн на covid-рекламу. Бюджетні кошти дісталися 18 українським телеканалам. Найбільше отримали групи каналів, власниками яких є українські олігархи Віктор Пінчук, Рінат Ахметов та Ігор Коломойський. До прикладу, ТРК «Україна» – 2,87 млн грн, ICTV СТБ – 2,72 млн грн, 1+1 – 2,48 млн грн, «Інтер» – 1,45 млн грн, «Новий канал» – 1,39 млн грн, 2+2 – 984,6 тис. грн.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.