Рекорд України: на Прикарпатті майже пʼять тисяч людей разом заколядували (відео)

Відео-новини, Новини, Суспільство, Туризм

Новорічні свята – це час казкових подій та справжнього дива, коли справджуються найзаповітніші мрії, і кожна людина може відчути себе частинкою чарівних пригод.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Галку.

У неділю, 9 січня, в “Парк Історії Землі Underhill”, що знаходиться в селі Підгірʼя, вирішили встановити новий рекорд, залучивши до виконання коляди «Нова радість стала» максимальну кількість людей. До участі запрошували всіх, хто хоче зануритися у світ старовинних обрядів та влаштувати собі незабутнє святкування.

Співорганізаторка Олена Ананєвич каже, що обрали саме коляду “Нова радість стала” обрали, бо вона одна з найдрібніших колядок і її всі знають – від малого до дорослого.

“Мешканець” Парку Історії Землі Ніко розповів, що цей захід хочуть зробити традиційним, яке будуть передавати іншим містам.

“Щоб свято коляди та вертепу, аби було в кожній області, місті та громаді, аби прославляли українські традиції. До коляди ми запросили людей та артистів з Підгір’я, Богородчан, Франківська та загалом всіх, хто бажав долучитися. Ми хочемо встановити рекорд надовго”, – розповідає хлопець.

Всі учасники проходили реєстрацію, аби рекорд був офіційно засвідчений представниками Книги Рекордів України. Загалом у заході взяли участь 4 471 людина, які разом заспівали всім відому коляду. Виконання відбувалося під супровід професійного оркестру.

Представники Книги Рекордів Україні офіційно зафіксували наймасовіше виконання коляди, а святковий захід завершився салютами. До слова, минулий рекорд з “Нова радість стала” був встановлений у 2017 році в місті Дрогобич, де співали 828 людей.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.