На Прикарпатті дезертира засудили до 1 року позбавлення волі

Кримінал, Новини

Солдат двічі самовільно залишав військову частину.

Про це  інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону Коломийський міськрайонний суд засудив військовослужбовця однієї з військових частин до 1 року позбавлення волі.

У суді доведено, що вказаний солдат двічі – у серпні 2019 року та у вересні 2020 року – самовільно залишав розташування військової частини в умовах особливого періоду, крім воєнного стану.

При призначенні покарання суд врахував щире каяття обвинуваченого, активне сприяння розкриттю злочинів та його сімейний стан – хворобу матері, передає пресслужба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.